Nasze certyfikaty

regulamin sklepu internetowego

Czas realizacji zamówień

 

 

 

Wszystkie zamówienia są traktowane priorytetowo i realizowane w kolejności w jakiej napływają.

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki podany w opisie każdego produktu + czas dostawy

Dostępność produktów 

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 1 do 21 dni roboczych. Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży np. w okresie przedświątecznym - w takich przypadkach staramy się informować Państwa na bieżąco e-mailem i lub informacją na stronie sklepu.

W przypadku, gdy zamawiają Państwo większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Istnieje możliwość realizacji zamówienie etapami, w tym celu prosimy o kontakt z nami lub przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać odpowiednią adnotację w uwagach.

Zamówienia PILNE

W przypadku gdy Państwa zamówienie jest pilne, prosimy o skontaktowanie się i potwierdzenie z nami możliwości jego realizacji bezpośrednio PRZED złożeniem zamówienia. Zwłaszcza w przypadku, gdy chcą Państwo złożyć zamówienie w środę lub czwartek a uroczystość ma odbywać się w w tym samym tygodniu w sobotę lub niedzielę. Niestety coraz częściej zdarzają się sytuacje (pojedyńcze ale się zdarzają), że przesyłki kurierskie nie docierają z dnia na dzień i należy uwzględnić ten fakt podczas planowania zakupów w internecie.

Dużym ułatwieniem dla nas jest jest informacja od Państwa dopisana w uwagach do zamówienia na kiedy dokładnie potrzebują Państwo otrzymać zamawiany produkt, np.:

chrzest 3 marca proszę o szybką realizację.

Wpisanie samego określenia "pilne" np.:

pilne, proszę o szybką wysyłkę

niestety nie jest żadnym wyróżnikiem.

Dla nas wszystkie zamówienia są pilne i w takich sytuacjach jest nam niezwykle trudno wychwycić te najpilniejsze.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl