Czas realizacji zamówień

Termin otrzymania zamówienia = termin wysyłki podany w opisie każdego produktu + czas dostawy  

Zamówienia są kompletowane i wysyłane w ciągu 1-4 dni roboczych od otrzymania płatności/zamówienia za pobraniem

Wszystkie zamówienia są traktowane priorytetowo i realizowane w kolejności w jakiej napływają. Zamówienie produktu za pobraniem nie ma wpływu na przyspieszenie czasu realizacji. 

W przypadku zamówień pilnych prosimy o kontakt przed złożeniem zamówienia w celu potwierdzenia możliwości realizacji w oczekiwanym terminie. Realizację pilnych zamówień ułatwiają nam również takie zamówienia w których podajecie Państwo termin chrztu.

W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań prosimy kontaktować się z nami najlepiej jeszcze przed dokonaniem zakupu:

tel. 691-209-884

 

e-mail: kontakt@royalbaby.pl

 

Dostępność produktów 

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - zazwyczaj realizacji zamówień zajmuje nam 1 do 4 dni roboczych. Przy zamówieniu większej ilości produktów (np. do miary) czas realizacji ulega wydłużeniu do 14 dni. Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży np. w okresie przedświątecznym - w takich przypadkach staramy się informować Państwa na bieżąco e-mailem i lub informacją na stronie sklepu.

W przypadku, gdy zamawiają Państwo większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl